Autochladiče Kvinto kvinto@kvinto.cz 603 782 045 481 544 212

 
 

O nás

Kvinto společnost s ručením omezeným byla založena v prosinci 1992 pěti společníky (odtud název), jako pokračovatel přidružené výroby na opravy autochladičů ZD Mříčná. Zde opravovali chladiče již od roku 1969. Dva ze zakládajících členů společnosti byli právě u samotného vzniku přidružené výroby. Z počátku byla činnost firmy zaměřena převážně na generální opravy chladičů autobusů a nákladních vozidel tuzemských typů jako KAROSA a LIAZ. Postupem času, se stále se rozvíjejícím podnikáním v autodopravě a s rozšířením dovozu ojetých automobilů jsme začali opravovat i zahraniční typy chladičů včetně kompletace nových chladičů jak pro nákladní, tak i pro užitkové a osobní automobily.

Koncem roku 1996 jsme z důvodu narůstajícího množství zakázek a omezených výrobních kapacit ve stávajících prostorách, přestěhovali firmu do prostor nových, do nově zrekonstruované dílny v Martinicích v Krkonoších. Nové prostory splňují náročné ekologické a hygienické předpisy. Podstatně umožňují zvýšit množství zaměstnanců a zlepšit jejich pracovní podmínky.

V dnešní době se výhradně zabýváme generální opravou , výrobou a prodejem autochladičů, topení, klimatizací, intercoolerů a olejových chladičů na veškeré typy osobních a nákladních automobilů, autobusů, motocyklů, veteránů, zemědělských strojů a speciálních stavebních strojů. Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit jakýkoliv chladič z materiálu mosaz nebo hliník.

Technologie čistění a opětovného pocínování mosazných chladičů nás kvalitou oprav řadí na přední místo mezi opravnami. Svědčí o tom velký okruh zákazníků z celé ČR. Naší prioritou je naprostá spokojenost zákazníka s kvalitně provedenými službami.

Těšíme se na shledanou u firmy KVINTO s.r.o. s krásným výhledem na Krkonoše.

 


O nás

Výhradně se zabýváme generální opravou, výrobou a prodejem autochladičů, topení, klimatizací, intercoolerů a olejových chladičů na veškeré typy osobních a nákladních automobilů, autobusů, motocyklů, veteránů, zemědělských strojů a speciálních stavebních strojů. Na přání zákazníka jsme schopni vyrobit jakýkoliv chladič z materiálu mosaz nebo hliník. Technologie čistění a opětovného pocínování mosazných chladičů nás kvalitou oprav řadí na přední místo mezi opravnami. Svědčí o tom velký okruh zákazníků z celé ČR. Naší prioritou je naprostá spokojenost zákazníka s kvalitně provedenými službami.

Image